ورق کامپوزیت متریالی است که در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی استفاده میشود و جایگزین متریال های قدیمی شده است.

ورق کامپوزیت سان متال دارای انواع ورق کامپوزیت میباشد که یکی از آن ها ورق کامپوزیت براق است.ورق کامپوزیت سان متال براق در برابر دیگر ورق کامپوزیت ها از درخشش بالاتری بهره مند است که باعث ایجاد نمای بصری زیبا و جذب افراد می شود. رنگ ورق کامپوزیت با براقیت بالا به طور کلی قرمز ، سفید ، سیاه است. با توجه به بازخورد بازار دکوراسیون در سالهای اخیر ، ورق کامپوزیت آلومینیومی با براقیت بالا با وجود عملکرد بالا و قیمت مناسب بازار ، مورد توجه بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای، بانک ها،دکوراسیون داخلی و …قرار گرفته است.

در حال حاضر ، ورق کامپوزیت براق سان متال با درخشش بالا توسط بازار بسیار شناخته و پذیرفته شده است. تابلو کامپوزیت با درخشش بالا بدون شک قابل مقایسه با دیگر متریال ها نیست و از نظر نسبت واحد ، اثر ظاهری ، عملکرد ساخت و ساز و حمل و نقل  و غیره بهتر از دیگر متریال ها است.

حفاظت از ورق کامپوزیت براق نسبتاً ساده است. ورق کامپوزیت ضدعایق و ضدآب است به طوری که برای نظافت ، فقط کافی است آن را با آب و مواد شوینده تمیز کنید. بیش از 10 سال قابل استفاده میباشد. . همه این فضیلت ها باعث می شود تا از آن در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان ها استفاده شود.

  روکش ورق کامپوزیت که در دیواره خارجی به کار رفته است ، پوشش فلوروکربن است. از آنجا که ورق کامپوزیت آلومینیوم فلوروکربن معمولاً برای مصارف خارجی مناسب است ، در حالی که پانل کامپوزیت آلومینیوم PE مناسب برای استفاده در داخل است. پانل کامپوزیت آلومینیومی فلوئوروکربن دیواره بیرونی نوعی از مواد پرده ای معمولی است .

ورق کامپوزیت سان متال با درخشش بالا به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد از جمله : خاصیت ضد آب بودن، عایق صوتی ، استحکام و دوام ، تنوع رنگ ها و استقامت بسیار شناخته شده است. در کنار این ویژگی ها مهمترین موردی که صفحه تابلوها را پوشش می دهد ، مقاومت در برابر آب و هوا است زیرا نتایج نشان می دهد که تابلوها می توانند در برابر سخت ترین آب و هوا برای دهه ها مقاومت کنند.

متداول ترین کاربرد ورق کامپوزیت سان متال براق استفاده در روکش دیوارها و لبه های سقفی ، تابلوهای تبلیغاتی و علائم است که در  فروشگاه و روکش های دیواری داخلی و خارجی استفاده می شود. یکی از بزرگترین مزایای ورق کامپوزیت براق این واقعیت است که آنها به تنهایی در رنگ های مختلف ظاهر می شوند به همین دلیل تدر حوزه بازاریابی مانند بیلبوردها بسیار متداول است.

قیمت و اخذ نمایندگی : برای دریافت قیمت عمده فروشی با تخفیف و اطلاعات بیشتر محصولات می توانید با شماره تلفن 0825800-0912 تماس بگیرید.

ورق کامپوزیت سان متال