ورق کامپوزیت سان متال

با توسعه مداوم اقتصاد و افزایش تقاضای بازار، برخی از مواد جدید به طور فزاینده ای در دکوراسیون معماری استفاده می شود. ورق کامپوزیت سان متال یکی از آنهاست.ورق کامپوزیت متریال نوینی است که طی یک سری فرآیندها پردازش می شود. 

در محصولات ورق کامپوزیت آلومینیوم سان متال از انواع پوشش های با کیفیت بالا استفاده می شود و نیاز به تعمیر و نگهداری طولانی مدت، از بین می رود. در بسیاری از مکان ها پس از چندین سال استفاده، متریال به تمیز کردن نیاز دارد. برای نظافت آن، فقط لازم است از مواد شوینده و آب استفاده کنید .

ورق های ACP ، طبق نیاز شما ، می تواند در اندازه های مختلف برش داده شود ، بنابراین سازگاری بالایی در مواد ایجاد می کند. پانل های آلومینیوم کامپوزیت با پوشش PVDF با کیفیت بالا کیفیت ضد خوردگی و ضد لخته شدن را تضمین می کند.

برخی از ویژگی های ورق کامپوزیت سان متال 

1.دوام : ورق های روکش ACP ضد آب و هوا، ضد ضربه و بسیار با دوام هستند. پانل کامپوزیت آلومینیوم با پوشش فلوروکربن مقاوم در برابر آب و هوا، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر آلودگی و سایر ویژگی ها میباشد.پانل ها رنگ، شکل و اندازه خود را حتی پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تغییرات آب و هوایی حفظ می کنند و آن را برای تمام فصول ایده آل می کنند.

2. مقرون به صرفه : ورق کامپوزیت یکی از مقرون به صرفه ترین متریال های موجود در بازار است. آنها به راحتی قابل دسترس هستند و از آنها می توان در اشکال و اندازه های مختلف استفاده کرد تا اتلاف آن به حداقل برسد.

3. نصب آسان : ورق های روکش ACP به راحتی نصب می شوند و کم هزینه هستند. آنها می توانند برخی از طرح های خارق العاده را ایجاد کنند که بازسازی آنها با سایر مواد دشوار یا غیرممکن است.

4. تعمیر و نگهداری آسان: ورق های روکش ACP به تعمیر و نگهداری کم و بدون دردسر نیاز دارند و ساختار و بافت را برای مدت طولانی حفظ می کنند.

5.سبک وزن : پانل کامپوزیت آلومینیوم از آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است که نسبت به سایر مواد تزئینی سبک تر است و باعث کاهش وزن متریال می شود.

6.تنوع رنگ : سان متال تولید کننده چندین رنگ اصلی و کاربردی است.در آینده ای نه چندان دور رنگ های دیگری نیز تولید خواهد کرد.

مزایای استفاده از ورق ACP :

ورق آلومینیومی کامپوزیت مزایای زیادی نسبت به سایر متریال های موجود در بازار دارد. در زیر برخی از مزایای عمده ذکر شده است:
پانل ها دارای کیفیت بالا، وزن سبک، دوام، مقاومت بالا و سهولت استفاده و سازگاری زیاد هستند. یکی دیگر از امتیازات اضافه شده، نسبت قدرت به وزن آن است.

برای سفارش و مشاوره میتوانید با شماره تلفن 0825800-0912 (خانم نادری) تماس بگیرید.