کارخانه شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان

شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان تولید کننده انواع پانل آلومینیوم کامپوزیت و کویل رنگی آلومینیومی دارای چهار خط 2ACP Line – Coating Line – Cleaning Line می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن خطوط تولید تمام اتوماتیک و آزمایشگاه های مجهز و مدرن و با بهره گیری از نیروهای انسانی کارآمد و کارشناسان فنی مجرب بر آن است تا با بهترین کیفیت تولیدی ممکن و رعایت کلیه استانداردهای موجود ضمن پاسخگویی به نیاز مشتریان در راستای گسترش تولید ملی، گامی موثر در آبادسازی میهن عزیزمان بردارد.

شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان در سال 1398 بنا به نسبت تقاضای بازار اقدام به ثبت برند سان متال کرده و با بهره گیری از خط تولید رنگ کویل آلومینیومی اقدام به ساخت و تولید ورق کامپوزیت کرده که این برند را با قیمت مناسب در بازار ایران عرضه نموده است.

ورق کامپوزیت سان متال قابل استفاده برای تابلوهای تبلیغاتی،تابلوی فروشگاه ها،فضای داخلی مراکز تجاری و مکان هایی که نیاز به مقاومت بالایی ندارند مناسب می باشد.

 

ورق کامپوزیت سان متال

تنوع در برند

این شرکت تولید کننده برندهای دیگری نیز می باشد،برای تهیه دیگر برندها لطفا با شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان تماس حاصل فرمایید.